Menü

kurumsal

İşinizin en güvenilir parçası...

41 YILLIK GÜVEN VE TECRÜBE...

Şirketimizin temelleri Mayıs 1978'de merhum Bekir ŞAHİN’in (1942-2009) ilk yedek parça ticarethanesini açması ile atılmış oldu. İlk yıllarda 20 metrekarelik küçük bir dükkanda yerli araç ve oto elektrik yedek parçalarının perakende satışını gerçekleştirdik.

1983-1991 yılları arasında askeri araçların yedek parça tedariğini sağlarken, bu kapsamda yurt içinde pek çok yedek parçanın imalatı ve temini gerçekleştirdik. Zaman zaman yurtdışından ithalatla da tedarikleri sürdürdük. 1991'den sonra askeri araç yedek parça tedariğini bırakarak tamamen piyasa araçlarına yöneldik.

1985 yılında branş değiştirerek Alman araçlarının yedek parçalarının satışına başladık. O günden beri bölgeye daha çok yayılan, her yere uygun fiyat ve bol çeşitle zamanında hizmet veren bir işletme halini almaya başladık.

2005 yılından itibaren ise tüm araç grupları için toptan yedek parça dağıtımına başladık. Yıllardır değişmeyen hizmet prensiplerimizi o günden bu yana toptancı bir firma olarak da aynı şekilde sürdürmekteyiz.