Telefon
WhatsApp
Hakkımızda

40 YILI AŞKIN TECRÜBE VE GÜVEN…

Şirketimizin temelleri Mayıs 1978'de merhum Bekir ŞAHİN’in (1942-2009) ilk yedek parça ticarethanesini açması ile atılmış oldu. İlk yıllarda 20 metrekarelik küçük bir dükkanda yerli araç ve oto elektrik yedek parçalarının perakende satışını gerçekleştirdik.

1983 yılı itibariyle askeri araçların da yedek parça tedariğini sağlamaya başladık. Bu kapsamda yurt içinde pek çok yedek parçanın imalat ve teminini gerçekleştirdik. Zaman zaman yurtdışından ithalatla da tedarikleri sürdürdük.

1985 yılında devam eden perakende parça ticaretimizde branş değiştirme kararı alarak Alman otomobil markalarının yedek parça satışına başladık. 1991 yılı itibariyle ise askeri araç yedek parça tedariğini bırakarak tamamen piyasa araçlarına yöneldik. Her geçen gün sağladığı büyüme ile birlikte müşterilerine zamanında, uygun fiyat ve bol çeşit avantajı sağlayan bir firma haline gelirken müşteri ağımızı genişletmeyi sürdürdük.

Perakende sektöründeki başarılarımız ve genişleyen müşteri ağımız ile birlikte 2005 yılından itibaren tüm araç grupları için toptan yedek parça dağıtımına başladık. Balıkesir merkezli olarak başlayan toptan ticaretimiz, kısa zamanda Balıkesir’in tüm ilçelerine ve çevresindeki illere yayıldı.

Yıllardır değişmeyen prensiplerimizle, bölgemize ve ülkemize daha faydalı olma şevkiyle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.